L2S - Lead to Sale
 
L2S הנה מערכת CRM ייעודית לענף הנדל"ן. המערכת מנהלת את הקשר בין החברה לבין הלקוחות בפלטפורמה אחת מרכזית. המערכת מבוססת טכנולוגיית Web ומאפשרת גישה מכל מקום. המערכת הנה תוצאה של פעילות ארוכת שנים של ברלה עם החברות המובילות בענף הנדל"ן בישראל, ופותחה על בסיס היכרותה עם הצרכים היחודיים של חברות אלו.
לקוחות

L2S מנהלת את ההתקשרות עם הלקוח, משלב ה- Lead ועד המכירה. המערכת מתעדת את כל הפעילות מול הלקוח ומאפשרת בקרה של מחלקת השיווק על כלל ההתנהלות של אנשי המכירות אל מול הלקוחות. מאגר הלקוחות מוזן ממקורות רבים, כולל מתעניינים באתרי אינטרנט ומאגרי מידע חיצוניים נוספים. המערכת כוללת מאגר לקוחות אחד מקיף ומטוייב, אשר משמש בסיס לעבודת אנשי המכירות.
שיווק

L2S כוללת כלי לניהול קמפיינים, המאפשר לחתוך מתוך מאגר המידע של המערכת לקוחות פוטנציאליים, לבנות עבורם קמפיין שיווקי באמצעות מייל ולתמוך בדיאלוג אשר נוצר מול כל לקוח.
מכירות

L2S מספקת לאנשי המכירות כלים למעקב ולניהול פעילותם. המערכת מספקת יומן משימות המסונכרן ל- Outlook לניהול הפעילות היומית ולהפיק דוחות לתכנון אפקטיבי של הפעילות. L2S מספקת מחולל מסמכים אינטגרלי, המאפשר הכנת טופסי הצעות מחיר ומסמכים נוספים בתהליך ההתקשרות עם הלקוח.
מלאי

L2S מספקת כלי לניהול מלאי הנכסים. המערכת מאפשרת סנכרון עם מערכות אחרות בארגון, ייבוא נתוני מלאי קיים ועדכונו. פעולות מסויימות במערכת (כדוגמת חתימת חוזה) מעדכנות את סטאטוס יחידות הדיור בהתאם. מחולל הדוחות שבמערכת מספק דוחות בחתכים שונים אודות סטאטוס מלאי הנכסים בכל רגע נתון.
כספים

L2S כוללת סימולטור תשלומים, המאפשר לבנות, יחד עם הלקוח, מסלול תשלומים מהוון, המתאים לצרכיו, ועומד במדיניות התמחור של החברה. הכלי משמש את אנשי המכירות בשלב המשא ומתן ומאפשר פתרונות יצירתיים לסגירת עסקה.

L2S מאפשרת מעקב של אנשי המכירות אחר הגבייה מהלקוח, כחלק מתהליך ההתקשרות עמו.
הטמעה מהירה המערכת מאפשרת הטמעה מהירה באמצעות ממשק משתמש אינטואיטיבי, המבוסס על תפקיד המשתמש. המערכת מאפשרת ייבוא נתונים ממערכת קיימת והמשך עבודה הכולל את כל היסטוריה הנתונים של הנכסים והלקוחות.
תאימות למערכות קיימות L2S ארכיטקטורת פתרון פתוחה מאפשרת אינטגרציה עם מערכות קיימות והתאמה להגדרות ולצורת העבודה של הארגון.
ניהול פרוייקטים בינלאומיים L2S הנה מערכת מבוססת טכנולוגיית Web , המאפשרת גישה מרחוק בכל רגע ומכל מקום בעולם, וכן תומכת בריבוי שפות. הנתונים זמינים לכל גם בטלפונים סלולריים.
מחולל דוחות L2S מספקת סט נרחב של דוחות, המאפשרים לקבל תמונת מצב עדכנית. בנוסף, כוללת המערכת מחולל, המאפשר למשתמש להפיק כל דוח אודות הפעילות במערכת.
אבטחה מערך של כללי הרשאות מאפשרים לכל משתמש לצפות רק בנתונים המורשים לו.

לכניסה למערכת דמו, יש ליצור איתנו קשר